Centrum Inicjatyw Społecznych

OPS

PUP

IV DZIEŃ SPORTU SENIORA


 

Urząd  Miasta Chorzów, Chorzowskie Centrum  Kultury, Chorzowski MORIS
Dyrekcja, Nauczyciele oraz Dzieci  Przedszkola nr 13, Dyrekcja i Pracownicy  MDK przy ul. Lompy ,  grupa M.I.O.D.E.K, Dyrekcja oraz Młodzież Zespołu Szkól Ogólnokształcących  nr 2
Dyrekcja , Nauczyciele oraz Młodzież  Zespołu Szkól Budowlanych im. K.K . Baczyńskiego
Krzysztof  Wierzchowski, Lidia Czyż, Firma „AS”, Michał Michalik to instytucje i osoby , które przyczyniły się w różnej formie do uświetnienia  IV Dnia Sportu Seniora.

Impreza jak co roku odbyła się  w ogrodzie Centrum Inicjatyw Społecznych  gdzie po raz czwarty zapłonął znicz olimpijski rozpoczynając  rywalizacje w wielu konkurencjach sportowych 3 drużyn składających się z seniorów .
Do współzawodnictwa stanęli : Koło seniorów działające w CIS , Stowarzyszenie „Nazaret”  i  po raz pierwszy trzecia drużyna łączona składająca się  z członków Parkowej Akademii Wolontariatu, Klubu seniora działającego przy Stowarzyszeniu  „Serce” oraz  Chorzowskiej Strefy wolontariatu .

Poza rywalizacją sportową imprezę uświetniły występy wokalne , pokazy taneczne oraz warsztaty florystyczne. Wszystkim , którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy składamy serdeczne podziękowania. Zabawa była przednia . Do zobaczenia na jubileuszowym,  już 5 Dniu Sportu Seniora
Firmie AS
Michałowi Michalikowi
Krzysztofowi Pałce
i wszystkim tym, którzy bezinteresownie wspomogli nas w organizacji imprezy.